Fotowoltaika Dla Twojego Domu

Firma JKT Solar oferuje profesjonalne rozwiązania fotowoltaiczne przeznaczone dla prywatnych nieruchomości. Nasi specjaliści służą pomocą w całym procesie – od doboru odpowiedniej instalacji po montaż w wyznaczonym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Gotowe Rozwiązania Dla Osób Prywatnych

Zachęcamy osoby prywatne do zapoznania się z indywidualnie do nich dobranymi kredytami preferencyjnymi na fotowoltaikę. Wyjątkowo korzystną propozycję w tym zakresie przedstawił BNP Paribas. Cechuje się ona wyjątkowo niskim kosztem całkowitym: RRSO 3,6%. Pragniemy podkreślić, że jest to obecnie najtańszy na rynku kredyt na fotowoltaikę. Nie wymagana jest wpłata własna. Ponadto procedura przygotowywania wniosku jest uproszczona i skrócona do minimum. Oferta kierowana jest do osób prywatnych oraz rolników. 

Jak Przeciwdziałać Wzrostowi Cen?

Założenie paneli – owszem, jest inwestycją. Nasze instalacje zwracają się maksymalnie do 5 lat. Panele słoneczne zamieniają jednak darmową energię słoneczną w prąd elektryczny. W dalszej perspektywie czasowej – musi to więc oznaczać zysk. Sprowadzać się może do tańszego prądu w gniazdku, (oba przypadki – w sytuacji instalacji sieciowej ON-GRID). W przypadku instalacji OFF-GRID natomiast – stajemy się zupełnie niezależni od dostaw energii. Jak więc zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę przed nieuchronną i niestety ale nieuniknioną – podwyżką cen? Najwłaściwszym rozwiązaniem jest bez wątpienia inwestycja w panele słoneczne.

Nowatorska, Tania Energia

Darmowe promienie słoneczne zamienione w prąd to najlepszy sposób na zredukowanie jego ceny do minimum. Odpowiednie dopasowanie mocy paneli fotowoltaicznych do rzeczywistego zapotrzebowania danego gospodarstwa domowego – z całą pewnością pozwoli na uniezależnienia się od zakładów energetycznych. Wartym podkreślenia jest również fakt, że energię można czerpać w taki sposób – przez cały rok, łącznie z miesiącami zimowymi, kiedy nasłonecznienie jest niewielkie. Niewykorzystaną energię można natomiast odprowadzić do sieci energetycznej, a potem pobrać ją w momencie większego zapotrzebowania na prąd.

Zamów konsultacje ze specjalistą

Nasi specjaliści chętnie pomogą w dobraniu optymalnego rozwiązania, doradzą w kwestiach technicznych jak i również objaśnią zagadnienia związane z rozliczaniem energii, możliwości dofinansowania i nie tylko.

Darmowy
audyt Fotowoltaiczny

Zamów zupełnie bezpłatny audyt fotowoltaiczny, dzięki któremu dowiesz się jaka moc instalacji odpowiada Twoim potrzebom, z jakiej formy finansowania możesz skorzystać oraz która konfiguracja mikro-elektrowni będzie dla Ciebie najlepsza. 

Masz dodatkowe pytania?