Montaż Instalacji Fotowoltaicznej

W elastyczny sposób dopasowujemy się do Twoich potrzeb. Zakładamy instalacje sieciowe, oraz w pełni niezależne. Dajemy Ci tym samym wybór między możliwością pobierania prądu z sieci publicznej (on-grid), z ewentualnością odsprzedawania jego nadwyżek do sieci, a wariantem autonomicznym (off-grid). Ponad to instalujemy instalacje zarówno na dachu, jak i gruncie. W warunkach pandemii dbamy o Twoje bezpieczeństwo. Oznacza to, że nasza grupa montażowa przyjeżdża na miejsce i zakłada baterie słoneczne bez potrzeby kontaktu z domownikami.

Prosty Proces Zamówienia, Instalacji I Dopełniania Formalności

W kompleksowy sposób realizujemy nie tylko usługę samego montażu paneli fotowoltaicznych, ale także i wszystkie formalności z tym związane. Żeby ułatwić sposób zamówienia i późniejszej instalacji przedstawiamy pokrótce cały proces.

Jesteśmy wiodącą marką w branży OZE. Jesteśmy na rynku od 12 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 10 000 instalacji baterii słonecznych. Bardzo zależy nam na zaufaniu naszych klientów, dlatego zawsze staramy się wychodzić im naprzeciw.

Cechuje nas:

Zamów konsultacje ze specjalistą

Nasi specjaliści chętnie pomogą w dobraniu optymalnego rozwiązania, doradzą w kwestiach technicznych jak i również objaśnią zagadnienia związane z rozliczaniem energii, możliwości dofinansowania i nie tylko.

Darmowy
audyt Fotowoltaiczny

Zamów zupełnie bezpłatny audyt fotowoltaiczny, dzięki któremu dowiesz się jaka moc instalacji odpowiada Twoim potrzebom, z jakiej formy finansowania możesz skorzystać oraz która konfiguracja mikro-elektrowni będzie dla Ciebie najlepsza. 

Masz dodatkowe pytania?