Sprzęt fotowoltaiczny
klasy PREMIUM

W instalacjach fotowoltaicznych stosujemy najwyższej jakości 
sprzęt znanych i cenionych na rynku producentów.

Optymalnie dopasowane
komponenty instalacji

Dopasowanie komponentów w instalacji fotowoltaicznej jest warunkiem wysokich uzysków produkcyjnych. Połączenie paneli fotowoltaicznych marki X-ENERGY z falownikami GoodWe pozwala na pełne wykorzystanie potencjału mikroelektrowni. Jest to konfiguracja, która w porównaniu z podobnymi rozwiązaniami generuje największą ilość energii w warunkach tradycyjnej pracy instalacji.

Moduły fotowoltaiczne

W oferowanych przez nas instalacjach stosujemy moduły fotowoltaiczne producenta

X-ENERGY, które cechują się bardzo solidną konstrukcją odporną na warunki atmosferyczne występujące w naszej szerokości geograficznej. Ponadto panele fotowoltaiczne X-ENERGY wyróżnia wysoka wydajność energetyczna oraz niski współczynnik utraty mocy.

 

Nasze Panele Fotowoltaiczne
– Dlaczego Warto?

W naszej ofercie można znaleźć panele fotowoltaiczne wytworzone przy użyciu najnowszych technologii. Dołożyliśmy wszystkich starań, aby nasze ogniwa były jak najbardziej odporne na czynniki mechaniczne takie jak śnieg, grad, czy duże obciążenia. Są przy tym dopasowane do środkowo – europejskiego klimatu, gdzie przeważa zazwyczaj niepełne nasłonecznienie.

Połączenie tych czynników czyni nasze panele solarne niezwykle odporne. Ich stabilność i wytrzymałość określana jest na 30 lat i dodatkowo potwierdzona gwarancją.

Cechuje je:

Panele fotowoltaiczne

Jakość wykonania paneli X-ENERGY najlepiej obrazuje program gwarancyjny zapewniający ochronę przez 30 lat. 

Seria X-SOL

Technologia produkcji paneli fotowoltaicznych dostosowana jest do potrzeb polskich konsumentów. Panele fotowoltaiczne X-ENERGY są o wiele sztywniejsze od podobnych modułów co pozytywnie wpływa na odporność instalacji w okresie silnych wiatrów oraz gwałtownych burz.

Pobierz kartę produktu:

Panel Polikrystaliczny X-SOL 285

X-SOL 285 – Europejska czołówka baterii słonecznych. Jest to potężny panel polikrystaliczny. Jak nazwa wskazuje posiada moc 285 WATT. Składa się z 60 niezależnych od siebie ogniw. Uniwersalny i wydajny – stanowić będzie niezawodny podstawowy element każdej instalacji fotowoltaicznej.

Jego cechy to:

Panel Monokrystaliczny X-SOL 330M

X-SOL 330M –Wykonany w technologii monokrystalicznej pozwala mu osiągać niezwykle wysokie uzyski energii – w miejscach silnie nasłonecznionych. Składa się z 60 niezależnych od siebie ogniw. Jest doskonałym rozwiązaniem dla mieszkalnych budynków.

Jego cechy to:

Panel Monokrystaliczny X-SOL 450M

X-SOL 450M – panel słoneczny o największej mocy – aż do 450 WATT. Wykonany w technologii monokrystalicznej. W miejscach silnie nasłonecznionych osiąga najwyższe uzyski energii. Składa się z 72 niezależnych od siebie ogniw.

Jest doskonałym rozwiązaniem dla mieszkalnych budynków.

Cechuje go:

Światowej klasy inwertery

Inwerter to zarazem serce i mózg każdej instalacji, stosowane przez nas urządzenia z serii smart DT zapewniają bezawaryjność oraz bieżące monitorowanie instalacji celem optymalizacji produkowanej energii przez panele.

Seria smart DT

Niezawodność oraz stabilna praca to cechy wyróżniające na rynku falowniki GoodWe. Inwertery te montowane są na całym świecie w największych instalacjach ze względu na bardzo niski współczynnik awaryjności.

Pobierz kartę produktu:

Inwertery (falowniki)

Oferta kompletnej instalacji fotowoltaicznej z montażem oraz uruchomieniem na terenie całego kraju na komponentach klasy PREMIUM

Jakie panele fotowoltaiczne wybrać?

W firmie JKT SOLAR korzystamy z jednych z najlepszych na rynku paneli fotowoltaicznych X-Energy. Dzięki sprawdzonym ogniwom fotowoltaicznym jesteśmy pewni, że instalacje, które są przez nas montowane będą uzyskiwać odpowiednią wydajność i dostarczać zaplanowane podczas projektu ilości energii elektrycznej. Przy wyborze konkretnego modelu paneli słonecznych zawsze służą pomocą nasi specjaliści, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu doradzą jak odpowiednio zaprojektować instalację fotowoltaiczną dopasowaną do Twoich potrzeb. Nasze panele fotowoltaiczne już od wielu lat znajdują zadowolonych nabywców, dzięki czemu wiemy, że są warte zaufania i z czystym sumieniem możemy polecić je naszym Klientom. Oferujemy gwarancję aż do 30 lat – masz więc pewność, że nasze ogniwa będą Ci służyć przez długi czas.

 

 

Zamów konsultacje ze specjalistą

Nasi specjaliści chętnie pomogą w dobraniu optymalnego rozwiązania, doradzą w kwestiach technicznych jak i również objaśnią zagadnienia związane z rozliczaniem energii, możliwości dofinansowania i nie tylko.

Darmowy
audyt Fotowoltaiczny

Zamów zupełnie bezpłatny audyt fotowoltaiczny, dzięki któremu dowiesz się jaka moc instalacji odpowiada Twoim potrzebom, z jakiej formy finansowania możesz skorzystać oraz która konfiguracja mikro-elektrowni będzie dla Ciebie najlepsza. 

Masz dodatkowe pytania?

Darmowy
audyt Fotowoltaiczny

Zamów zupełnie bezpłatny audyt fotowoltaiczny, dzięki któremu dowiesz się jaka moc instalacji odpowiada Twoim potrzebom, z jakiej formy finansowania możesz skorzystać oraz która konfiguracja mikro-elektrowni będzie dla Ciebie najlepsza. 

Masz dodatkowe pytania?